İletişim Bilgilerimiz

Pos Restaurant System

Yazılım Mavi - Pendik Web Site Tasarımı
Pos Restaurant System

Pos Restaurant System

 

Pos restaurant system, işletmenizde kontrolü kolayca ele almanızı sağlayan bir yazılım programıdır. Söz konusu sistem personel optimizasyonunun yanında kaynakların etkin kullanılmasını sağlar. Menülerinizi gerçek zamanlı olarak güncelleyerek müşteri sadakatini artırabilirsiniz. Söz konusu sistem ile önemli avantajlar sağlayabilirsiniz. Dilerseniz bu avantajların neler olduğunu aşağıdaki başlıklarda bulabilirsiniz.

 

Envanter Yönetimi

 

Restoran otomasyon sistemi sayesinde envanterinizi kolayca izleyebilirsiniz. Bu sayede aşağıdaki avantajları elde edebilirsiniz.

 

 • En az atıkla stok seviyenizi koruyabilirsiniz.
 • Depo ya da raflarda hangi malzemelerin olması gerektiğini ekranda görebilirsiniz.
 • Olması gereken malzemeleri bilerek kayıp, kaçak, hırsızlık gibi durumların önüne geçebilirsiniz.
 • Envanter sistemi sayesinde satıcı ve tedarikçiler ile bağlantı kurabilirsiniz.
 • Menü modellerini oluşturabilir, faturalarınıza çevrimiçi erişebilirsiniz.
 • İhtiyacınız ölçüsünde envanter parametrelerini girerek önemli çıktılar elde edebilirsiniz.

 

Restoran Teşvik Programları

 

Hediye ve restoran teşvik programları ile müşterilerinizin işletmeye tekrar gelmesini sağlayabilirsiniz. Ziyaret sürekliliğine, harcanan paraya ya da satılan ürün miktarına göre müşterilerinize ödüller sunabilirsiniz.

Müşterilerinize sunduğunuz ödüllerin onlar tarafından eş zamanlı olarak görülmesini sağlayabilirsiniz. Pazarlama kampanyaları ve hediye kartları ile müşterilerinizi teşvik edebilir, reklamınızı yapabilir, gelirinizi artırabilirsiniz.

 

İşlevsel Menü Sistemi

 

Pos restaurant sistemi aracılığı ile menü öğelerini, malzemeleri, fiyatları çok kolay bir şekilde güncelleyebilirsiniz. İster tek bir işletmeniz, isterseniz de restoran zinciriniz olsun tüm işletmelerde standart menüler oluşturabilir, işletmelerin her birinde aynı fiyattan satış yapabilirsiniz. Bu sayede güçlü bir satış politikası ile müşterilerinize hizmet verebilirsiniz.

 

Analitik Restoran Raporları

 

Restoran otomasyon sistemi, işletmenize ilk kurulumu gerçekleştikten sonra çalışmaya ve analiz yapmaya hazırdır. İşletme ile ilgili kritik verilere istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Sistem üzerinden günlük satış verilerini, envanter raporlarını alabilirsiniz.

Raporları restorana, türe bölgeye ve belirleyeceğiniz farklı parametrelere göre görüntüleyebilirsiniz. Üstelik sistemle ilgili güncellemeleri alarak daha modern bir işleyiş sağlayabilirsiniz.

 

İşgücü Yönetimi

 

Geleneksel yöntemler ile personel planlaması yorucu ve zaman alıcı olabilir. Kullanacağınız otomasyon sistemi sayesinde personel planlamasını kolayca yapabilirsiniz. Çalışan verilerini değerlendirerek vardiya sistemini planlayabilir, etkili bir çalışma mekanizması oluşturabilirsiniz. Sistem aracılığı ile planlama sorunlarını düzeltebilir, fazla mesai maliyetlerini azaltabilirsiniz.

 

İşletmedeki personelin mutluluğu beraberinde müşterilerin de mutluluğunu getirir. Personelin planlı şekilde çalışması, hem verimliliğini artıracak hem de müşteri memnuniyeti anlamında daha fazla zaman ayırılmasına yardımcı olacaktır.

 

Personelin çok fazla çalışmasındansa verimli çalışmasını sağlayabilir, çalışma performansına göre personelinizi ödüllendirebilirsiniz.

 

Veri Depolama Kolaylığı

 

Pos restaurant sistemi bulut tabanlı bir veri depolama ağına da sahiptir. Gereksiz evrak kalabalığından kurtularak sistemin depolama avantajlarını değerlendirebilirsiniz. İşletme yönetiminde verimli bir işleyişin sağlanması için birçok kaydın tutulmasına ihtiyaç vardır.

 

Hesaplamalar kimi zaman can sıkıcı olabileceği gibi önemli oranda zaman kaybına da neden olur. Sistemin avantajlarından yararlanarak geleneksel yöntemlerde kaybettiğiniz zamanı işletmenin iyileştirilmesi kapsamında kullanabilirsiniz. Bunun yanında klasik yöntemlerde hata yapma ihtimalini bu sistemde sıfıra indirebilirsiniz.

 

Paket Servis Avantajları

 

Restoran işletmeciliğinde paket servis hizmeti hem yorucu hem de takibi zor bir faaliyettir. Pos restaurant sistemi aracılığı ile işletmede birçok kolaylığa sahip olabilirsiniz. Aşağıda bu kapsamda sahip olacağınız kolaylıkları görebilirsiniz.

 

 • Siparişlerin karıştırılmadan doğru adrese gönderilmesini sağlayabilirsiniz.
 • İstediğiniz kadar sisteme kurye girişi yapabilir, siparişlerin kuryelere atamasını sağlayabilirsiniz.
 • Gün sonunda siparişlerden elde ettiğiniz geliri görebilirsiniz.
 • Siparişler işletmelerde birkaç vasıta ile alınabilir. Söz konusu vasıtaların sistem üzerinde entegrasyonunu yaparak kolay sipariş oluşturabilirsiniz.
 • Sipariş gelirlerini mukayese ederek gerekli tedbirleri alabilirsiniz.

 

Etkili bir restaurant otomasyon sistemi için bizimle irtibata geçebilir, rakiplerinizle fark yaratabilirsiniz.

Yeni Bir Çözüme Mi İhtiyacınız Var ?

Bizimle İletişime Geçin Fikrinizi Hayata Geçirelim

İletişim Bilgilerimiz